יום ש', יח’ באדר א' תשע”ט
דף הבית
חטיבה
חדר מורים יצירת קשר .
תיאטרון

מצורפת הזמנה להפקת מגמת התיאטרון של שכבת י"ב.השנה בחרו 4 תלמידות המגמה להעלות את הקומדיה - הזוג המוזר - הגרסה הנשית מאת ניל סימון. ביום חמישי הבא (21 בפברואר) בשעה 20:00 יציגו בנות המגמה את ההפקה בערב חגיגי בפני קהל באודיטוריום בית הספר. במהלך השבוע הבא תתקיים מכירת כרטיסים (כל כרטיס במחיר סמלי של 15 שקלים), אנא פנו את הערב ובואו לראות את העבודה של דניאלה (הבימאית) אופיר (המפיקה), תאיר (אחראית התלבושות) ויובל (אחראית התפאורה). הבנות עברו תהליך ארוך וקשה יחד עם תפארת, המורה שמלווה את שכבת י"ב במגמת תיאטרון.
קרא עוד...
תפיסה חינוכית   |  כתבו עלינו בעיתונות   |  הורים ותלמידים כותבים על בית הספר
נשיא המדינה הגיע לביקור בבית הספר ללמוד על החינוך לדיאלוג,שותפות ודמוקרטיה במסגרת מועמדות בית הספר לאות הנשיא לחינוך לשותפות.
קרא עוד...
בגרויות חורף בגבעת גונן
תקופת בגרויות החורף בעיצומה, וזו הזדמנות מצוינת להעניק לתלמידינו המקסימים טפיחה גדולה על השכם עבור המאמצים הגדולים שהשקיעו בבגרויות שעברו בהצלחה, ועידוד אחרון לקראת הבגרויות שעוד נותרו. כיף לראות איך לצד הלמידה המאומצת בשיעורים, במרתונים ובתגבורים, גם הספריה וחדרי העבודה הפרטנית שוקקים חיים ומלאי קולות פעילים של למידה!
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
אנגלית
לוח מבחנים שכבת יא' מחצית ב' תשעט

קרא עוד...
לוח מבחנים מחצית ב' שכבת י' תשעט

קרא עוד...
השבוע הלאומי לגלישה בטוחה

קרא עוד...
קרא עוד...
מנהלת ביה"ס, יפית גרין מתראיינת ל"רדיו ירושלים" ומסבירה על תכנית האימון שפותחה בביה"ס

מוזמנים להאזין ליפית המנהלת מספרת ברדיו ירושלים על תוכנית האימון הייחודית שפותחה בבית הספר, במסגרתה המורים מקבלים הכשרה לשימוש כמנטורים אישיים לתלמידים, כדי להעניק להם כלים משמעותיים לתהליכי למידה ולחיים בכלל
קרא עוד...
טופס הרשמה מקוון להרשמה לכיתות ז'

קרא עוד...